Liga Mistrzów w tenisie stołowym: Dartom Bogoria vs. TTC Neu-Ulm – 22.11.2023 r., Hala Widowiskowo-Sportowa CAiIS

W drugiej rundzie spotkań Ligi Mistrzów Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zmierzy się z niemieckim potentatem TTC Neu Ulm. Mecz ten wystartuje w środę 22 listopada o godzinie 17:00.

Przed podopiecznymi trenera Tomasza Redzimskiego stoi ogromne wyzwanie. Tak silny zespół jak Neu-Ulm jeszcze nie gościł w nowej sali tenisowej przy ul. Sportowej 29. W drużynie grającej w rozgrywkach Bundesligi są m.in. sześciokrotny medalista Igrzysk Olimpijskich Dima Ovtcharov, Wicemistrz Świata w singlu Truls Moregard czy zwycięzca ostatniego turnieju Mistrzów WTT Lin Yun-Ju.

Nie tak dawno wspomnianego Szweda Moregarda Miłosz Redzimski pokonał w rozgrywkach LOTTO Superligi, zaś Panagiotis Gionis w swoim dorobku ma już wygrane nad Niemcem Ovtcharovem. Wygrany tego meczu zrobi duży krok w stronę awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Dartom Bogorii jeszcze nigdy nie udało się znaleźć w gronie czterech najlepszych drużyn Europy. Do tej rywalizacji grodziscy tenisiści przystąpią w najmocniejszym składzie. Oprócz Miłosza i Gionisa gotowi do walki są Marek Badowski oraz Jin Takuya.

Bilety na ten mecz dostępne są jeszcze w biurze klubowym. Koszt biletu wynosi 30 zł. Więcej informacji pod adresem mailowym biuro@bogoriagrodzisk.pl.

WordPress PopUp Plugin