Szkoły Ponadpodstawowe

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PSZS – ROK SZKOLNY 2021/2022
Szkoły Ponadpodstawowe (2002 i młodsi)
………………………………………………
LP. NAZWA ZAWODÓW DATA GODZINA MIEJSCE UDZIAŁ
1 Piłka nożna dziewcząt 30.09.2021 09:00 Orlik 2012, Milanówek 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2 Piłka nożna chłopców 30.09.2021 11:15 Orlik 2012, Milanówek 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3 Sztafetowe biegi przełajowe 05.10.2021 09:00 Międzyborów 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3. SLO 5 Milanówek
4 Badminton dziewcząt 20.10.2021 09:00 ZSTiL 2 Grodzisk Maz. 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
5 Badminton chłopców 20.10.2021 09:00 ZSTiL 2 Grodzisk Maz. 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
6 Szachy dz i chł 26.10.2021 09:00 CKIO, ul. Świerkowa 1, Podkowa Leśna 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
7 Koszykówka dziewcząt 18.11.2021 08:30 SP 5 Grodzisk Maz. 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
8 Koszykówka chłopców 18.11.2021 10:30 SP 5 Grodzisk Maz. 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
9 Tenis stołowy dziewcząt 21.12.2021 09:00 Sala treningowa tenisa stołowego, Grodzisk Mazowiecki 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
10 Tenis stołowy chłopców 21.12.2021 11:00 Sala treningowa tenisa stołowego, Grodzisk Mazowiecki 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
11 Piłka ręczna dziewcząt 13.12.2021 08:30 SP 3 Milanówek 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3. SLO 5 Milanówek
12 Piłka ręczna chłopców 13.12.2021 10:30 SP 3 Milanówek 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3. SLO 5 Milanówek
13 Piłka siatkowa chłopców 14.01.2022 09:00 SP Międzyborów 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
14 Piłka siatkowa dziewcząt 18.01.2022 09:00 SP Międzyborów 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3. SLO 5 Milanówek
15 Indywidualne biegi przełajowe wiosna 2021 09:00 Międzyborów 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3. SLO 5 Milanówek
16 Pływanie dz i chł 18.03.2022 09:00 Pływalnia Miejska „Wodnik 2000”, Grodzisk Mazowiecki 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3. SLO 5 Milanówek
17 Lekkoatletyka dz i chł 12.04.2022 09:00 Międzyborów 1. ZSTiL 2 Grodzisk Maz.
2. ZS 1 Milanówek
3. SLO 5 Milanówek