Szkoły Podstawowe – kat. dzieci

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PSZS – ROK SZKOLNY 2022/2023
DZIECI (rocznik 2010 i młodsi)
LP. NAZWA ZAWODÓW DATA GODZINA MIEJSCE UDZIAŁ
1 Sztafetowe biegi przełajowe 04.10.2022 12:00 SP Jaktorów
  1. SP Józefina
  2. SP Jaktorów
  3. SP 3 Milanówek
  4. SP 1 Podkowa Leśna
  5. SP 2 Podkowa Leśna
  6. SP Międzyborów
  7. SP 2 Milanówek
  8. SP 5 Grodzisk Maz.
2 Szachy 19.10.2022 09:00 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 29
  1. SP 2 Grodzisk Maz.
  2. NSP Da Vinci Książenice
  3. SP 2 Podkowa Leśna
  4. SP Szczęsne
  5. SP 5 Grodzisk Maz.
3 Badminton dz i chł 20.10.2022 09:00 Strefa Ruchu Książenice
  1. SP 2 Grodzisk Maz.
  2. SP 1 Grodzisk Maz.
  3. SP 2 Podkowa Leśna
  4. SP Międzyborów
  5. SP 5 Grodzisk Maz.
  6. SP Książenice
  7. SP 6 Grodzisk Maz.
4 Unihokej dziewcząt 27.10.2022 09:00 SP Józefina
  1. MPSP Milanówek
  2. SP Józefina
  3. NSP Da Vinci Książenice
  4. SP 3 Milanówek
  5. SP 1 Milanówek
  6. SP 2 Podkowa Leśna
  7. SP Międzyborów
  8. SP 5 Grodzisk Maz.
5 Unihokej chłopców 28.10.2022 09:00 SP Jóżefina
  1. MPSP Milanówek
  2. SP Józefina
  3. NSP Da Vinci Książenice
  4. SP 1 Milanówek
  5. SP 2 Podkowa Leśna
  6. SP Międzyborów
  7. SP 5 Grodzisk Maz.
6 Koszykówka dziewcząt 15.11.2022 09:00 Grodziska Hala Sportowa
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 2 Grodzisk Maz.
  4. SP 1 Milanówek
  5. SP 1 Podkowa Leśna
  6. SP Międzyborów
  7. SP 5 Grodzisk Maz.
7 Koszykówka chłopców 16.11.2022 09:00 Grodziska Hala Sportowa
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 2 Grodzisk Maz.
  4. SP 1 Grodzisk Maz.
  5. SP 1 Milanówek
  6. SP Międzyborów
  7. SP 2 Milanówek
  8. SP 5 Grodzisk Maz.
  9. SP 6 Grodzisk Maz.
8 Pływanie drużynowe dz i chł 09.12.2022 10:00 Pływalnia Miejska „Wodnik 2000”
  1. MPSP Milanówek
  2. SP 2 Grodzisk Maz.
  3. SP 1 Grodzisk Maz.
  4. SP 2 Podkowa Leśna
  5. SP 2 Milanówek
  6. SP 5 Grodzisk Maz.
  7. SP Książenice
  8. SP 6 Grodzisk Maz.
9 Tenis stołowy dz i chł 10.01.2023 09:00 Sala treningowa, ul. Kilińskiego 8A
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 2 Grodzisk Maz.
  4. SP 1 Grodzisk Maz.
  5. SP 3 Milanówek
  6. SP 1 Milanówek
  7. SP 1 Podkowa Leśna
  8. SP 2 Podkowa Leśna
  9. SP Międzyborów
  10. SP 5 Grodzisk Maz.
  11. SP 6 Grodzisk Maz.
  12. SP Książenice
10 Piłka siatkowa chłopców 06.03.2023 09:00 SP Międzyborów
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP 3 Milanówek
  3. SP 1 Milanówek
  4. SP 2 Podkowa Leśna
  5. SP Międzyborów
  6. SP 5 Grodzisk Maz.
  7. SP 6 Grodzisk Maz.
  8. SP Książenice
11 Piłka siatkowa dziewcząt 07.03.2023 09:00 SP Międzyborów
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP 2 Grodzisk Maz.
  3. SP 3 Milanówek
  4. SP 1 Milanówek
  5. SP 2 Podkowa Leśna
  6. SP Międzyborów
  7. SP 5 Grodzisk Maz.
  8. SP 6 Grodzisk Maz.
  9. SP Książenice
12 Piłka ręczna dziewcząt 16.03.2023 09:00 SP Jaktorów
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 2 Grodzisk Maz.
  4. SP Jaktorów
  5. SP 3 Milanówek
  6. SP 1 Milanówek
  7. SP 1 Podkowa Leśna
  8. SP 2 Podkowa Leśna
  9. SP 5 Grodzisk Maz.
  10. SP 6 Grodzisk Maz.
  11. SP Książenice
13 Piłka ręczna chłopców 17.03.2023 09:00 SP Jaktorów
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 2 Grodzisk Maz.
  4. SP Jaktorów
  5. SP 3 Milanówek
  6. SP 1 Milanówek
  7. SP 1 Podkowa Leśna
  8. SP 2 Podkowa Leśna
  9. SP 5 Grodzisk Maz.
  10. SP 6 Grodzisk Maz.
  11. SP Książenice
14 Indywidualne biegi przełajowe 18.04.2023 11:00 SP Jaktorów
  1. MPSP Milanówek
  2. SP Józefina
  3. SP 2 Grodzisk Maz.
  4. SP Jaktorów
  5. NSP Da Vinci Książenice
  6. SP 1 Grodzisk Maz.
  7. SP 3 Milanówek
  8. SP 1 Milanówek
  9. SP 1 Podkowa Leśna
  10. SP 2 Podkowa Leśna
  11. SP 2 Milanówek
  12. SP 5 Grodzisk Maz.
  13. SP 6 Grodzisk Maz.
  14. SP Książenice
15 Piłka nożna dziewcząt 19.04.2023 09:00 SP Jaktorów
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 2 Grodzisk Maz.
  4. NSP Da Vinci Książenice
  5. SP Jaktorów
  6. SP 1 Grodzisk Maz.
  7. SP 3 Milanówek
  8. SP 1 Milanówek
  9. SP 2 Podkowa Leśna
  10. SP Międzyborów
  11. SP 5 Grodzisk Maz.
  12. SP 6 Grodzisk Maz.
  13. SP Książenice
16 Piłka nożna chłopców 20.04.2023 09:00 SP Jaktorów
  1. SP 4 Grodzisk Maz.
  2. MPSP Milanówek
  3. SP Józefina
  4. SP 2 Grodzisk Maz.
  5. NSP Da Vinci Książenice
  6. SP Jaktorów
  7. SP 1 Grodzisk Maz.
  8. SP 3 Milanówek
  9. SP 1 Milanówek
  10. SP 2 Podkowa Leśna
  11. SP Międzyborów
  12. SP 2 Milanówek
  13. SP 5 Grodzisk Maz.
  14. SP 6 Grodzisk Maz.
  15. SP Książenice
17 Trójbój LA dz i chł 26.04.2023 09:00 SP Międzyborów
  1. SP 2 Grodzisk Maz.
  2. SP Jaktorów
  3. SP 1 Grodzisk Maz.
  4. SP 3 Milanówek
  5. SP 1 Podkowa Leśna
  6. SP 2 Podkowa Leśna
  7. SP 2 Milanówek
  8. SP 5 Grodzisk Maz.
  9. SP 6 Grodzisk Maz.
  10. SP Książenice
18 Czwórbój LA dz i chł 26.04.2023 09:00 SP Międzyborów
  1. SP 2 Grodzisk Maz.
  2. SP Jaktorów
  3. SP 1 Grodzisk Maz.
  4. SP 3 Milanówek
  5. SP 1 Milanówek
  6. SP 1 Podkowa Leśna
  7. SP 2 Podkowa Leśna
  8. SP Międzyborów
  9. SP 2 Milanówek
  10. SP 5 Grodzisk Maz.
  11. SP 6 Grodzisk Maz.
  12. SP Książenice
19 Dwa ognie dz i chł 30.05.2023 09:00 Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Sportowa 29
  1. MPSP Milanówek
  2. SP Józefina
  3. NSP Da Vinci Książenice
  4. SP Jaktorów
  5. SP 3 Milanówek
  6. SP 1 Milanówek
  7. SP 1 Podkowa Leśna
  8. SP 2 Podkowa Leśna
  9. SP 2 Milanówek
  10. SP 5 Grodzisk Maz.
  11. SP 6 Grodzisk Maz.
  12. SP Książenice