Szkoły Podstawowe – kat. dzieci

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PSZS – ROK SZKOLNY 2021/2022
DZIECI (rocznik 2009 i młodsi)
…………………………………………………….
LP. NAZWA ZAWODÓW DATA GODZINA MIEJSCE UDZIAŁ
1 Badminton dziewcząt 29.09.2021 09:00 Strefa Ruchu, Książenice
  1. SP 2 Podkowa Leśna
  2. SP 6 Grodzisk Maz.
  3. SP Książenice
2 Badminton chłopców 29.09.2021 09:00 Strefa Ruchu, Książenice
  1. SP 2 Podkowa Leśna
  2. SP 2 Grodzisk Maz.
  3. SP 6 Grodzisk Maz.
  4. SP Książenice
3 Sztafetowe biegi przełajowe 05.10.2021 10:45 Międzyborów
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. SP Józefina
  4. SP 1 Podkowa Leśna
  5. SP 5 Grodzisk Maz.
  6. SP Jaktorów
  7. SP 2 Podkowa Leśna
  8. NSP STiF Grodzisk Maz.
  9. SP 1 Milanówek
  10. SSP MTE Milanówek
  11. SP 6 Grodzisk Maz.
  12. SP Książenice
4 Unihokej dziewcząt 19.10.2021 09:00 SP Józefina
  1. SP Józefina
  2. SP 2 Podkowa Leśna
  3. SP 1 Milanówek
5 Unihokej chłopców 20.10.2021 09:00 SP Józefina
  1. SP Józefina
  2. SP 2 Podkowa Leśna
  3. SP 1 Milanówek
6 Szachy dz i chł 26.10.2021 09:00 CKIO, ul. Świerkowa 1, Podkowa Leśna
  1. SP 2 Milanówek
  2. SP 5 Grodzisk Maz.
  3. SP 2 Podkowa Leśna
  4. NSP STiF Grodzisk Maz.
  5. SP 2 Grodzisk Maz.
  6. SP 6 Grodzisk Maz.
7 Koszykówka dziewcząt 15.11.2021 09:00 SP 2 Grodzisk Maz.
  1. SP 1 Grodzisk Maz.
  2. SP 1 Podkowa Leśna
  3. SP 2 Podkowa Leśna
  4. SP 1 Milanówek
  5. SP 2 Grodzisk Maz.
  6. SP 6 Grodzisk Maz.
8 Koszykówka chłopców 17.11.2021 09:00 SP 2 Grodzisk Maz.
  1. SP 1 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 1 Podkowa Leśna
  4. SP 2 Podkowa Leśna
  5. SP 1 Milanówek
  6. SP 2 Grodzisk Maz.
  7. SP 6 Grodzisk Maz.
  8. SP Książenice
9  Tenis stołowy dziewcząt 07.12.2021 09:00 Sala treningowa tenisa stołowego, Grodzisk Mazowiecki
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 1 Grodzisk Maz.
  3. SP 1 Podkowa Leśna
  4. SP 5 Grodzisk Maz.
  5. SP 2 Podkowa Leśna
  6. SP 1 Milanówek
  7. SSP MTE Milanówek
  8. SP 2 Grodzisk Maz.
  9. SP 6 Grodzisk Maz.
10 Tenis stołowy chłopców 08.12.2021 09:00 Sala treningowa tenisa stołowego, Grodzisk Mazowiecki
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 1 Grodzisk Maz.
  3. SP 1 Podkowa Leśna
  4. SP 5 Grodzisk Maz.
  5. SP 2 Podkowa Leśna
  6. SP 1 Milanówek
  7. SSP MTE Milanówek
  8. SP 2 Grodzisk Maz.
  9. SP 6 Grodzisk Maz.
11 Pływanie drużynowe dz i chł 16.12.2021 09:00 Pływalnia Miejska „Wodnik 2000”, Grodzisk Mazowieck
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. SP 1 Grodzisk Maz.
  4. SP 5 Grodzisk Maz.
  5. SP 2 Podkowa Leśna
  6. NSP STiF Grodzisk Maz.
  7. SSP MTE Milanówek
  8. SP 2 Grodzisk Maz.
  9. SP 6 Grodzisk Maz.
  10. SP Książenice
12 Piłka siatkowa chłopców 21.01.2022 09:00 SP Międzyborów
  1. SP 5 Grodzisk Maz.
  2. SP 2 Podkowa Leśna
  3. SP 3 Milanówek
  4. SP 1 Milanówek
  5. SP 6 Grodzisk Maz.
  6. SP Książenice
13  Piłka siatkowa dziewcząt 25.01.2022 09:00 SP Międzyborów
  1. SP 5 Grodzisk Maz.
  2. SP 2 Podkowa Leśna
  3. SP 3 Milanówek
  4. SP 1 Milanówek
  5. SP 2 Grodzisk Maz.
  6. SP 6 Grodzisk Maz.
14 Piłka ręczna dziewcząt 22.02.2022 09:00 SP Jaktorów
  1. SP 1 Podkowa Leśna
  2. SP Jaktorów
  3. SP 2 Podkowa Leśna
  4. SP 3 Milanówek
  5. SP 1 Milanówek
  6. SP 2 Grodzisk Maz.
  7. SP 6 Grodzisk Maz.
15  Piłka ręczna chłopców 25.02.2022 08:30 SP Książenice
  1. SP 1 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 1 Podkowa Leśna
  4. SP 2 Podkowa Leśna
  5. SP 3 Milanówek
  6. SP 1 Milanówek
  7. SP 2 Grodzisk Maz.
  8. SP 6 Grodzisk Maz.
  9. SP Książenice
16 Indywidualne biegi przełajowe wiosna 2022 12:00 Międzyborów
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. NSP Vinci Książenice
  4. SP Józefina
  5. SP 5 Grodzisk Maz.
  6. SP Jaktorów
  7. SP 2 Podkowa Leśna
  8. SP 3 Milanówek
  9. NSP STiF Grodzisk Maz.
  10. SP 1 Milanówek
  11. SSP MTE Milanówek
  12. SP 6 Grodzisk Maz.
17 Rugby TAG 08.04.2022 09:00 SP Międzyborów
  1. SP 2 Podkowa Leśna
  2. SP 3 Milanówek
  3. SP 1 Milanówek
  4. SP 6 Grodzisk Maz.
18 Piłka nożna dziewcząt 11.04.2022 09:00 Stadion Miejski, Grodzisk Maz.
  1. SP 1 Grodzisk Maz.
  2. SP Józefina
  3. SP 5 Grodzisk Maz.
  4. SP 2 Podkowa Leśna
  5. SP 3 Milanówek
  6. SP 1 Milanówek
  7. SP 2 Grodzisk Maz.
  8. SP 6 Grodzisk Maz.
19 Piłka nożna chłopców 12.04.2022 09:00 Stadion Miejski, Grodzisk Maz.
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. NSP Vinci Książenice
  4. SP 1 Grodzisk Maz.
  5. SP Józefina
  6. SP 5 Grodzisk Maz.
  7. SP 2 Podkowa Leśna
  8. SP 3 Milanówek
  9. SP 1 Milanówek
  10. SSP MTE Milanówek
  11. SP 2 Grodzisk Maz.
  12. SP 6 Grodzisk Maz.
  13. SP Książenice
20 Trójbój lekkoatletyczy dziewcząt 28.04.2022 09:00 SP Międzyborów
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. NSP Vinci Książenice
  4. SP 1 Podkowa Leśna
  5. SP 5 Grodzisk Maz.
  6. SP Jaktorów
  7. SP 2 Podkowa Leśna
  8. SP 3 Milanówek
  9. NSP STiF Grodzisk Maz.
  10. SSP MTE Milanówek
  11. SP 2 Grodzisk Maz.
  12. SP 6 Grodzisk Maz.
  13. SP Książenice
21 Trójbój lekkoatletyczy chłopców 28.04.2022 09:00 SP Międzyborów
  1. SSP MTE Milanówek
  2. NSP Vinci Książenice
  3. SP 1 Podkowa Leśna
  4. SP 5 Grodzisk Maz.
  5. SP Jaktorów
  6. SP 2 Podkowa Leśna
  7. SP 3 Milanówek
  8. NSP STiF Grodzisk Maz.
  9. SSP MTE Milanówek
  10. SP 2 Grodzisk Maz.
  11. SP 6 Grodzisk Maz.
  12. SP Książenice
22 Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt 28.04.2022 09:00 SP Międzyborów
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. SP 1 Podkowa Leśna
  4. SP 5 Grodzisk Maz.
  5. SP Jaktorów
  6. SP 2 Podkowa Leśna
  7. SP 3 Milanówek
  8. NSP STiF Grodzisk Maz.
  9. SP 1 Milanówek
  10. SSP MTE Milanówek
  11. SP 2 Grodzisk Maz.
  12. SP 6 Grodzisk Maz.
  13. SP Książenice
23 Czwórbój lekkoatletyczny chłopców 28.04.2022 09:00 SP Międzyborów
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 1 Podkowa Leśna
  3. SP 5 Grodzisk Maz.
  4. SP Jaktorów
  5. SP 2 Podkowa Leśna
  6. SP 3 Milanówek
  7. NSP STiF Grodzisk Maz.
  8. SP 1 Milanówek
  9. SSP MTE Milanówek
  10. SP 2 Grodzisk Maz.
  11. SP 6 Grodzisk Maz.
  12. SP Książenice
24 Festiwal sztafet dz i chł 05.05.2022 10:00 SP 2 Grodzisk Mazowiecki
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. SP 1 Grodzisk Maz.
  4. SP 1 Podkowa Leśna
  5. SP 5 Grodzisk Maz.
  6. SP 2 Podkowa Leśna
  7. SP 3 Milanówek
  8. NSP STiF Grodzisk Maz.
  9. SP 1 Milanówek
  10. SSP MTE Milanówek
  11. SP 2 Grodzisk Maz.
  12. SP 6 Grodzisk Maz.
  13. SP Książenice
25 Dwa ognie dziewcząt 02.06.2022 09:00 SP Jaktorów
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. NSP Vinci Książenice
  4. SP Józefina
  5. SP 1 Podkowa Leśna
  6. SP 5 Grodzisk Maz.
  7. SP Jaktorów
  8. SP 2 Podkowa Leśna
  9. SP 3 Milanówek
  10. NSP STiF Grodzisk Maz.
  11. SP 1 Milanówek
  12. SSP MTE Milanówek
  13. SP 2 Grodzisk Maz.
  14. SP 6 Grodzisk Maz.
  15. SP Książenice
26 Dwa ognie chłopców 03.06.2022 09:00 SP Książenice
  1. SSP MTE Milanówek
  2. SP 2 Milanówek
  3. NSP Vinci Książenice
  4. SP Józefina
  5. SP 1 Podkowa Leśna
  6. SP 5 Grodzisk Maz.
  7. SP 2 Podkowa Leśna
  8. SP 3 Milanówek
  9. NSP STiF Grodzisk Maz.
  10. SP 1 Milanówek
  11. SSP MTE Milanówek
  12. SP 2 Grodzisk Maz.
  13. SP 6 Grodzisk Maz.
  14. SP Książenice