Szkoły Podstawowe – kat. młodzież

SP Międzyborów

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PSZS – ROK SZKOLNY 2019/2020
MŁODZIEŻ (Rocznik 2005-2006)
           
LP. NAZWA ZAWODÓW DATA GODZINA MIEJSCE UDZIAŁ
1 Sztafetowe biegi przełajowe 01.10.2019 10:30 Międzyborów  
2 Indywidualne biegi przełajowe do ustalenia 10:30 Międzyborów  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 1 Podkowa Leśna
5. SSP MTE Milanówek
6. SP Józefina
7. SP 3 Milanówek
8. SP 2 Milanówek
9. SP 2 Podkowa Leśna
10. SP Międzyborów
3 Piłka nożna dziewcząt 07.10.2019 09:00 Stadion Miejski, al. Mokronoskich 4, Grodzisk Mazowiecki  
4 Piłka nożna chłopców 08.10.2019 09:00 Stadion Miejski, al. Mokronoskich 4, Grodzisk Mazowiecki  
5 Badminton dziewcząt 16.10.2019 09:00 Strefa Ruchu, Książenice  
6 Badminton chłopców 16.10.2019 09:00 Strefa Ruchu, Książenice  
7 Koszykówka dziewcząt 07.11.2019 09:00 Grodziska Hala Sportowa, ul. Westfala 3A, Grodzisk Maz.  
8 Koszykówka chłopców 08.11.2019 09:00 Grodziska Hala Sportowa, ul. Westfala 3A, Grodzisk Maz.  
9 Tenis stołowy chłopców 15.11.2019 10:00 Sala treningowa tenisa stołowego, ul. Kilińskiego 8A, 05-025 Grodzisk Maz.  
10 Tenis stołowy dziewcząt 20.11.2019 09:00 SP Jaktorów  
11 Unihokej dziewcząt 12.11.2019 09:00 SP Józefina  
12 Unihokej chłopców 13.11.2019 09:00 SP Józefina  
13 Pływanie drużynowe dziewcząt i chłopców 30.01.2020 10:30 Pływalnia Miejska “Wodnik 2000”  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 2 Grodzisk Maz.
5. SSP MTE Milanówek
6. SP 2 Milanówek
7. SP 2 Podkowa Leśna
8. SP 4 Grodzisk Maz.
9. SP Tosi i Franka
10. SP Międzyborów
14 Piłka ręczna dziewcząt 05.02.2020 09:00 SP Jaktorów  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 1 Podkowa Leśna
5. SP Józefina
6. SP 2 Podkowa Leśna
7. SP Międzyborów
15 Piłka ręczna chłopców 06.02.2020 09:00 SP Podkowa Leśna  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 1 Podkowa Leśna
5. SP Józefina
6. SP 2 Milanówek
7. SP 2 Podkowa Leśna
8. SP 1 Milanówek
9. SP Międzyborów
16 Piłka siatkowa dziewcząt 03.03.2020 09:00 SP Międzyborów  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 1 Podkowa Leśna
5. SP Józefina
6. SP 3 Milanówek
7. SP 2 Podkowa Leśna
8. SP Międzyborów
17 Piłka siatkowa chłopców 04.03.2020 09:00 SP Międzyborów  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 2 Milanówek
5. SP 2 Podkowa Leśna
6. SP Międzyborów
18 Lekkoatletyka 06.05.2020 09:00 SP Międzyborów  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 2 Grodzisk Maz.
5. SP 1 Podkowa Leśna
6. SSP MTE Milanówek
7. SP Józefina
8. SP 3 Milanówek
9. SP 2 Milanówek
10. SP 2 Podkowa Leśna
11. SP 4 Grodzisk Maz.
12. SP Międzyborów
19 Szachy do ustalenia do ustalenia do ustalenia  1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP Księżenice
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP 2 Grodzisk Maz.
5. SP 2 Milanówek
6. SP Międzyborów