Szkoły Podstawowe – kat. młodzież

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PSZS – ROK SZKOLNY 2021/2022
MŁODZIEŻ (Rocznik 2007-2008)
…………………………………………….
LP. NAZWA ZAWODÓW DATA GODZINA MIEJSCE UDZIAŁ
1 Badminton dziewcząt 29.09.2021 09:00 Strefa Ruchu, Książenice 1. SP 2 Podkowa Leśna
2. SP 6 Grodzisk Maz.
3. SP Książenice
2 Badminton chłopców 29.09.2021 09:00 Strefa Ruchu, Książenice 1. SP 2 Podkowa Leśna
2. SP 6 Grodzisk Maz.
3. SP Książenice
3 Sztafetowe biegi przełajowe 05.10.2021 09:45 Międzyborów

1. SP Józefina
2. SP Jaktorów
3. SP 2 Podkowa Leśna
4. SP 5 Grodzisk Maz.
5. SP 1 Milanówek
6. SSP MTE Milanówek
7. SP 6 Grodzisk Maz.
8. SP Książenice
9. SP Międzyborów
10. SP 2 Milanówek

4 Piłka nożna chłopców 18.10.2021 08:30 Stadion Miejski, Grodzisk Maz. 1. SP Książenice
2. SP 1 Grodzisk Maz.
3. SP 2 Grodzisk Maz.
4. SP Jaktorów
5. SP 2 Podkowa Leśna
6. SP 5 Grodzisk Maz.
7. SP 1 Milanówek
8. SP 6 Grodzisk Maz.
9. SP Międzyborów
10. SP Gole
11. SP 2 Milanówek
5 Piłka nożna dziewcząt 19.10.2021 09:00 Stadion Miejski, Grodzisk Maz. 1. SP Józefina
2. SP 1 Grodzisk Maz.
3. SP 5 Grodzisk Maz.
4. SP 1 Milanówek
5. SP 6 Grodzisk Maz.
6. SP Książenice
6 Unihokej dziewcząt 21.10.2021 09:00 SP Józefina 1. SP Józefina
2. SP Międzyborów
3. SP Książenice
7 Unihokej chłopców 22.10.2021 09:00 SP Józefina 1. SP Józefina
2. SP 2 Podkowa Leśna
3. SP 1 Milanówek
4. SP Książenice
8 Szachy 26.10.2021 09:00  CKIO, ul. Świerkowa 1, Podkowa Leśna 1. SP 1 Grodzisk Maz.
2. SP 2 Podkowa Leśna
3. SP 5 Grodzisk Maz.
4. SP 1 Milanówek
5. SP 6 Grodzisk Maz.
9 Koszykówka dziewcząt 18.11.2021 09:00 SP 2 Grodzisk Mazowiecki 1. SP Józefina
2. SP 2 Grodzisk Maz.
3. SP 6 Grodzisk Maz.
4. SP Książenice
10 Koszykówka chłopców 19.11.2021 09:00 SP 2 Grodzisk Mazowiecki 1. SP 1 Grodzisk Maz.
2. SP 2 Grodzisk Maz.
3. SP 1 Milanówek
4. SP 6 Grodzisk Maz.
5. SP Książenice
11 Tenis stołowy chłopców 08.12.2021 10:30 Sala treningowa tenisa stołowego, Grodzisk Mazowiecki 1. SP 1 Grodzisk Maz.
2. SP 2 Grodzisk Maz.
3. SP 5 Grodzisk Maz.
4. SP 1 Milanówek
5. SP 6 Grodzisk Maz.
6. SP Międzyborów
12 Tenis stołowy dziewcząt 08.12.2021 10:30 Sala treningowa tenisa stołowego, Grodzisk Mazowiecki 1. SP Józefina
2. SP 1 Grodzisk Maz.
3. SP 2 Grodzisk Maz.
4. SP 5 Grodzisk Maz.
5. SP 6 Grodzisk Maz.
6. SP 4 Grodzisk Maz.
13 Pływanie drużynowe 16.12.2021 11:00 Pływalnia Miejska „Wodnik 2000”, Grodzisk Mazowiecki 1. SP 5 Grodzisk Maz.
2. SP 6 Grodzisk Maz.
3. SP Książenice
4. SP 2 Milanówek
14 Piłka siatkowa dziewcząt 08.03.2022 09:00 SP Międzyborów 1. SP 2 Grodzisk Maz.
2. SP 5 Grodzisk Maz.
3. SP 1 Milanówek
4 SP 6 Grodzisk Maz.
5. SP Międzyborów
6. SP 2 Milanówek
7. SP 4 Grodzisk Maz.
15 Piłka siatkowa chłopców 28.03.2022 09:00 SP Międzyborów 1. SP 1 Milanówek
2. SP 6 Grodzisk Maz.
3. SP Książenice
4. SP Międzyborów
16 Indywidualne biegi przełajowe wiosna 2022  10:30 Międzyborów 1. NSP Vinci Grodzisk Maz.
2. SP Jaktorów
3. SP 2 Podkowa Leśna
4. SP 5 Grodzisk Maz.
5. SP 3 Milanówek
6. SP 1 Milanówek
7. SSP MTE Milanówek
8. SP 6 Grodzisk Maz.
9. SP Książenice
10. SP Międzyborów
17 Piłka ręczna dziewcząt 01.03.2022 08:30 SP Jaktorów 1. SP Jaktorów
2. SP 2 Podkowa Leśna
3. SP 1 Milanówek
4. SP 6 Grodzisk Maz.
5. SP Książenice
6. SP 1 Podkowa Leśna
18 Piłka ręczna chłopców 02.03.2022 09:00 SP 3 Milanówek 1. SP Jaktorów
2. SP 2 Podkowa Leśna
3. SP 1 Milanówek
4. SP 6 Grodzisk Maz.
5. SP Książenice
6. SP 1 Podkowa Leśna
19 Lekkoatletyka 06.05.2022 09:00 SP Międzyborów 1. SP 1 Grodzisk Maz.
2. SP 1 Podkowa Leśna
3. SP 2 Grodzisk Maz.
4. SP Jaktorów
5. SP 2 Podkowa Leśna
6. SP 5 Grodzisk Maz.
7. SP 3 Milanówek
8. SP 1 Milanówek
9. SSP MTE Milanówek
10. SP 6 Grodzisk Maz.
11. SP Książenice
12. SP Międzyborów
13. SP 2 Milanówek
14. SP 4 Grodzisk Maz.