Liga Mistrzów w tenisie stołowym: Dartom Bogoria vs. HB Ostrov Z.S – 19.10.2023 r., Hala Widowiskowo-Sportowa CAiIS

🏓 W czwartek 19.10 o godz. 17:00 @Bogoria zainauguruje zmagania w elitarnej Lidze Mistrzów. Rywalem grodziszczan będzie aktualny drużynowy mistrz Czech – HB Ostrov Z.S. Mecz odbędzie się w sali tenisowej w Hali Widowiskowo-Sportowej CAiIS.

🔥 To już kolejny sezon, w którym podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą reprezentować kraj oraz gminę na arenie międzynarodowej. W tym sezonie Bogoria dołączyła do programu Poland Travel, w ramach którego będzie w swoich mediach promować lokalną i krajową turystykę. Pierwszym rywalem będzie dobrze znany z poprzedniego sezonu zespół z zachodnich Czech. W sezonie 2022/2023 Bogoria pokonała HB Ostrov na wyjeździe 3:1, zaś we własnej hali uległa 2:3. Drugim rywalem grupowym Bogorii w tym roku jest niemiecki potentat TTC Neu Ulm.

💪🏻Tenisiści stołowi Dartom Bogorii zrobią wszystko, by w jak najlepszym stylu rozpocząć europejską kampanię, dlatego do rywalizacji zespół przystąpi w najmocniejszym składzie: Panagiotis Gionis, Jin Takuya, Miłosz Redzimski i Marek Badowski. Każdy z tej czwórki jest w bardzo dobrej formie, co udowodnili już w ostatnich meczach LOTTO Superligi. Po pięciu kolejkach ligowych grodziski zespół przewodzi ligowej tabeli.

ℹ️ Najbardziej znanym zawodnikiem drużyny HB Ostrov Z.S. jest zdecydowanie Pavel Sirucek. Czech przez 4 lata reprezentował barwy Bogorii, sięgając w tym czasie po dwa tytuły drużynowego Mistrza Polski. Popularny Siru wygrał dla polskiego zespołu wiele cennych gier i był bardzo lubianym zawodnikiem. Oprócz niego, w składzie Mistrza Czech znajdziemy również Tomasa Treglera i Davida Reitsipies.

☝🏻Organizatorzy meczu szykują dla kibiców wiele atrakcji i niespodzianek. Do zobaczenia już 19.10 o 17:00 w sali tenisowej przy ul. Sportowej 29! 👋🏻

WordPress PopUp Plugin