Zajęcia z akrobatyki i judo dla dzieci i młodzieży w Akademii New Acro

Przedstawiamy dziś coś wyjątkowego dla wszystkich poszukiwaczy przygód i pasjonatów sportu – zajęcia judo oraz akrobatyki sportowej! 🥋🤸🏼‍♂️

👉🏻 Judo to sztuka walki, która uczy technik obronnych i atakujących, a jednocześnie promuje wartości takie jak szacunek i samoograniczenie. To doskonała forma aktywności fizycznej, która wzmacnia ciało i charakter.

👉🏻 Akrobatyka sportowa to połączenie siły, gibkości i sztuki, która pozwala odkryć nowe możliwości swojego ciała. Jest to także doskonała forma wyrażania siebie i rozwijania kreatywności.

⏳⏱ Już wkrótce początek nowego roku szkolnego, a zatem czas na wybór nowych aktywności pozalekcyjnych. Akademia New Acro przybywa tu z pomocą, oferując treningi w obu dyscyplinach, możliwość aktywnego oraz prozdrowotnego spędzania czasu, pasję do sportu i wychowanie w duchu sportowym, a także indywidualne podejście do dzieci, dowartościowanie ich starań oraz rozwój talentów.

✅ Klub posiada profesjonalny sprzęt, dzięki któremu przygotowuje dzieci do ogólnopolskich oraz międzynarodowych zawodów. Oprócz regularnych zajęć w ofercie znajdą Państwo półkolonie, obozy letnie oraz zimowe, zgrupowania stacjonarne, spotkania tematyczne oraz treningi wyjazdowe w profesjonalnych obiektach sportowych.

Zapraszamy do przeżycia przygody – pierwszy trening jest bezpłatny! 🫶🏻

Wybierz swoją dyscyplinę, lokalizację i zapisz się już dziś! 💜

📲 Szczegółowe informacje dostępne pod numerami telefonów:
Akrobatyka – 784 319 458
Judo – 690 607 235

WordPress PopUp Plugin