Faza PLAY-OFF Półfinału Lotto Superligi Tenisa Stołowego: Dartom Bogoria vs. Global Pharma Orlicz 1924 – 02.06.2023 r., Hala Widowiskowo-Sportowa CAiIS

Czas na półfinały fazy play-off tenisistów stołowych DARTOM BOGORII! 🏓🏓

W piątek 2 czerwca o godz. 18:00 w Hala Widowiskowo – Sportowa CAIIS w Grodzisku Mazowieckim oraz w niedzielę 4 czerwca o godz. 16:00 w Suchedniowie zespół Bogorii zawalczy z Global Pharmą Orlicz o awans do finału LOTTO Superligi. Pierwszy mecz półfinału fazy play-off będzie pierwszym, który Bogoria rozegra w naszym nowym obiekcie.✅ Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy!

Bogoria do fazy play-off przystępowała jako trzecia drużyna rundy zasadniczej. Rywale z Suchedniowa z kolei zajęli w niej wysokie drugie miejsce. Dlatego też drugi mecz rewanżowy odbędzie się w Suchedniowie. Ponieważ od 20 maja rozgrywane będą Indywidualne Mistrzostwa Świata, mecze półfinałowe zostały zaplanowane na początek czerwca 2023. W rundzie zasadniczej podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zwyciężyli w Grodziskiej Hali Sportowej w stosunku 3:1. W Suchedniowie to jednak Orlicz był górą, również z wynikiem 3:1. W obu spotkaniach nie grał jednak lider drużyny – Panagiotis Gionis.

Zapowiada się zatem bardzo wyrównana rywalizacja. Bogoria do najważniejszych spotkań sezonu 2022/2023 przystąpi w podstawowym składzie: Miłosz Redzimski, Marek Badowski oraz Panagiotis Gionis. Półfinałowi rywale również mają silny krajowy skład. Bardzo dobrze w tym sezonie prezentują się Robert Floras, Daniel Bąk oraz Piotr Cyrnek. Ta trójka wsparta jest Asuką Machi. Japończyk w tym sezonie ma imponujący bilans indywidualny wynoszący 15 zwycięstw i 3 porażki. Mecz w Grodzisku Mazowieckim jak zawsze będzie emocjonujący dla Roberta Florasa, który przez wiele lat bronił barw Bogorii i w dalszym ciągu ma tu wiele znajomych.

W tym roku gospodarzem meczu finałowego będzie Poznań, a mecz zaplanowany jest 10 czerwca. Przypomnijmy, że w zeszłym roku finałowe starcie odbyło się w Grodzisku Mazowieckim, a Bogoria rywalizowała z Gwiazdą Bydgoszcz. Grodziszczanie triumfowali w hali przy Westfala 3:1. Powtórka w tym sezonie będzie bardzo mile widziana! 💪🏻

WordPress PopUp Plugin