Mecz w tenisie stołowym kobiet – KS Bogoria vs. KU AZS ANS Łomża

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 13 stycznia 2023
18:00

Lokalizacja
Grodziska Hala Sportowa

Kategorie Nie Kategorie


Piątkowy mecz Ekstraklasy kobiet w tenisie stołowym z sąsiadem w tabeli
Już w piątek o godzinie 18 kolejne tenisowe emocje w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Tym zawodniczki Bogorii zmierzą się z zespołem KU AZS ANS Łomża, w ramach 12. kolejki Ekstraklasy Kobiet.
Oba zespoły sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Podopieczne trenera Zbyszka Grześlaka zajmują aktualnie 8. miejsce, a nasz najbliższy rywal 7. W pierwszej rundzie zasadniczej Bogoria wygrała w Łomży 3:1. Bohaterką tamtego spotkania była Martyna Lis, która wygrała obie gry singlowe. Swój debiutancki pojedynek na poziomie Ekstraklasy wygrała również 15-letnia Zosia Śliwka. Oprócz Martyny i Zosi w czerwono-czarnych barwach w piątkowy wieczór zobaczymy również Aleksandrę Falarz oraz Aleksandrę Michalak.
Jeśli chodzi o zespół KU AZS to liderką drużyny jest Magdalena Sikorska, która jest wspierana przez juniorkę Annę Brzyską. Brzyska znajduje się aktualnie w czołówce europejskich rankingów tenisa stołowego do lat 17 i 19. W lipcu z kolei wraz z koleżankami wywalczyła złoty medal Mistrzostw Europy w turnieju drużynowym. W przypadku zwycięstwa w piątkowym spotkaniu zespół Bogorii awansuje na 7. miejsce w ligowej tabeli. Dziewczyny jak zawsze liczą na waszą obecność i wsparcie w ważnym dla nich spotkaniu
Klub Sportowy Bogoria
Mecz w tenisie stołowym kobiet - KS Bogoria vs. KU AZS ANS Łomża - 13.01.2023 r.