Mecz w tenisie stołowym – Dartom Bogoria vs. KS Dekorglass

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 07 lutego 2023
17:00

Lokalizacja
Grodziska Hala Sportowa

Kategorie Nie Kategorie


Mecz w tenisie stołowym - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki vs. KS Dekorglass Działdowo

We wtorek hitowy mecz DARTOM BOGORII w LOTTO Superlidze!

Starcia Bogorii z Dekorglassem Działdowo elektryzują kibiców tenisa stołowego w całej Polsce. We wtorkowy wieczór grodziscy będą mogli obejrzeć to spotkanie w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Początek rywalizacji o godzinie 17. Wstęp jest bezpłatny.

Powoli rozgrywki Superligi wchodzą w decydującą fazę. II runda zasadnicza zadecyduje z której pozycji zespoły przystąpią do play-offów. Aktualnie Dekorglass przewodzi ligowej tabeli wyprzedzają nasz zespół o 5 punktów. Bogoria musi też uważać, bo za jej plecami są ekipy Bydgoszczy i Suchedniowa, które mają niemałą stratę punktową. Dlatego podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą chcieli zdobyć punktowy z trudnym rywalem.

Bardzo cieszy fakt, że do rywalizacji z Dekorglassem Bogoria przystąpi w najmocniejszym składzie. Panagotis Gionis i Marek Badowski trenują z coraz większym obciążeniem fizycznym, dzięki czemu będą lepiej przygotowani do wtorkowego meczu. W ostatnich dniach trochę przerwy od grania miał Miłosz Redzimski co na pewno było mu bardzo potrzebne. Niewątpliwie w tym sezonie Miłosz jest bardzo eksploatowany. Warto pamiętać, że aktualnie jest najlepszym zawodnikiem Superligi z niesamowitym bilansem gier 21-0.

Goście z Działdowa również prawdopodobnie przystąpią do meczuw najmocniejszym składzie. Ich silną stroną jest wyrównany skład. Zarówno Jonathan Groth, Jakub Dyjas, jak i Kai Konishi są wstanie pokonać każdego w lidze. Konishi w przeszłości przez sezon grał na chwałę Bogorii. Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się wynikiem 3:2 dla Dekorglassu. W tym meczu nie grał jednak nasz kapitan Marek Badowski.

A w piątek już rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Europy. We własnej hali Bogoria podejmie Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz. Mecz ten zaplanowany jest na godzinę 16.30. Pierwszy mecz nasz zespół wygrał 3:2.

Serdecznie zapraszamy!