Kolejne wyzwania przed tenisistami DARTOM BOGORII już w najbliższą niedzielę w hali przy Westfala 3A!

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 05 marca 2023
16:00

Lokalizacja
Grodziska Hala Sportowa

Kategorie Nie Kategorie


W niedzielę o godzinie 16 po raz kolejny LOTTO Superliga zawita do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Tenisiści stołowi Bogorii zmierzą się z ASTS Olimpią-Unią Grudziądz. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Mecz zostanie rozegrany w ramach rundy mistrzowskiej fazy zasadniczej. W niej kluby walczą o jak najlepsze rozstawienie przed fazą play-off. Aktualnie zawodnicy Dartom Bogorii plasują się na wysokim drugim miejscu, niedzielny rywal z Grudziądza to obecnie siódma drużyna ligowej tabeli. W latach 2010-2015 to te drużyny zazwyczaj sięgały po tytuł Drużynowego Mistrza Polski, często spotykając się w finałach. Rywalizacje te były bardzo wyrównane i dostarczały kibicom wielkich emocji. Aktualnie Bogoria cały czas utrzymuje się na szczycie LOTTO Superligi, ale ASTS Olimpia-Unia też obecny sezon może zaliczyć do udanych.

Niewiadomą może być skład podopiecznych trenera Redzimskiego. Ostatnio w meczu z Bydgoszczą trochę odpoczynku i oddechu dostał Miłosz. Dobre gry w tej rywalizacji zagrali Panos, Marek i Michał Gawlas. Ostatni z nich jednak będzie brał udział w Grand Prix Polski Juniorów w weekend. Goście z Grudziądza ostatnie pojedynki rozgrywali w składzie Jan Zandecki, Łukasz Sokołowski i Ibrahim Gunduz. Najmocniejszy z tej trójki wydaje się leworęczny Turek. Wszystkich kibiców zapraszamy w niedzielę na godzinę 16 do hali przy Westfala.

Dominik Wieczorek
Klub Sportowy Bogoria

WordPress PopUp Plugin