Bogoria wraca do rozgrywek LOTTO Superligi

Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 26 lutego 2023
16:00

Lokalizacja
Grodziska Hala Sportowa

Kategorie Nie Kategorie


Mecz w tenisie stołowym 26.02.2023 Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki vs. LOTTO Polski Cukier Gwiazda

26 lutego o godzinie 16 tenisiści stołowi Bogorii podejmą w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a Polski Cukier Gwiazdę Bydgoszcz. Rywalizacja zostanie rozegrana w ramach 17. kolejki LOTTO Superligi, wstęp na mecz jest bezpłatny

Po porażce w półfinale Pucharu Europy podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego mogą się skupić całkowicie na zmaganiach ligowych. Przypomnijmy, że nasi zawodnicy bronią mistrzowskiego tytułu z poprzedniego sezonu. W wielki finale, który odbył się w Grodzisku Mazowieckim Bogoria pokonała właśnie zespół z Bydgoszczy. To właśnie z Gwiazdą grodziscy tenisiści rywalizowali również w ćwierćfinale europejskich pucharów. Pierwszy mecz w Bydgoszczy Bogoria wygrała 3:2, zaś w rewanżu we własnej hali 3:1.

W ostatnich meczach trener Redzimski korzystał z usług swojego syna Miłosza, Marka Badowskiego oraz Panagiotisa Gionisa. Gotowy do gry jest również Drużynowy Mistrz Polski Juniorów Michał Gawlas. Trzon zespołu Gwiazdy z kolei stanowią Artur Grela, Vladislav Ursu, Carlos Caballero. W obwodzie są również Azjaci Siu Lam oraz Taku Takakiwa. Ani Siu Lam z Honkongu oraz Taku Takakiwa z Japonii nie grali w meczach Pucharu Europy, ale mogą zagrać w niedzielę przy Westfala. Z pewnością ich obecność sprawi, że mecz z Gwiazdą będzie jeszcze trudniejszy.

Oba zespoły walczą o jak najwyższą pozycję przed fazą playoff. Aktualnie w ligowej tabeli Bogoria zajmuje trzecie miejsce, zaś ekipa z Bydgoszczy druga. Bogoria traci do Gwiazdy dwa punkty, ale ma również jeden rozegrany mecz mniej. Zwycięstwo w niedzielę pozwoli wyprzedzi bydgoską drużynę w tabeli LOTTO Superligi. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Dominik Wieczorek
Klub Sportowy Bogoria


Wygrywamy w hitowym starciu LOTTO Superliga 3 raz z rzędu pokonujemy Gwiazdę Bydgoszcz i tym samym wskakujemy na drugie miejsce w tabeli.
Goście byli bardzo blisko prowadzenia w całym spotkaniu 2:1… Artur Grela wygrywał już 2:0 z Marek Badowski, ale gdy nasz Kapitan wrzucił kolejny bieg – grał jak natchniony tym samym zwyciężył 3:2 wyprowadzając naszą drużynę na 2:1 Kropke nad “i” postawił Panos, który w świetnym stylu pokonał V. Ursu
Gratulujemy całej drużynie i trzymamy kciuki za kolejne mecze,
Dziękujemy kibicom za prawdziwy doping

KS Bogoria

WordPress PopUp Plugin