Instruktorzy pływania

Instruktorzy i trenerzy pływania na Pływalni Miejskiej „Wodnik 2000” w Grodzisku Mazowieckimzapisy

Agnieszka

Agnieszka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – instruktorka pływania z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia indywidualne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi oraz grupy szkolne.

Aleksandra

Aleksandra

Jako zodiakalny wodnik lubię, kiedy wokół mnie dzieje się wciąż coś nowego. Całe życie sprawdzam swoje siły w najróżniejszych dziedzinach życia. Stawianie pierwszych kroków i przekraczanie swoich barier jest niezastąpionym doznaniem. Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie z tytułem magistra. Jestem dyplomowanym trenerem pływania oraz instruktorem Aqua Fitness. Sama przez wiele lat trenowałam pływanie. Moim znakiem rozpoznawczym jest uśmiech J.

Robert

Robert

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – trener II klasy w pływaniu. Były zawodnik KKS Polonia Warszawa i szkół pływackich mistrzostwa sportowego w Krakowie i w Raciborzu. Wielokrotny mistrz i rekordzista Polski na dystansie 100 i 200 metrów w stylu klasycznym w kategorii młodzików, juniorów i seniorów.

Darek

Witaj! Nazywam się Dariusz Dziczek i jestem nauczycielem pływania.
Kurs instruktora odbyłem pod okiem Macieja Grzejdy, trenera kadry Polski juniorów, osoby niezwykle doświadczonej w pracy z dziećmi i młodzieżą. Sam także w grupie wiekowej juniorów intensywnie trenowałem pływanie i osiągałem sukcesy, z których najważniejszym dla mnie było złoto na dystansie 100 m stylem motylkowym. Potem życie zweryfikowało moje plany sportowe, jednak ogromna pasja do pływania pozostała i obecnie jako senior – amator jestem zawodnikiem UKS Sparta Masters w Grodzisku Maz. Lubię zarażać swoją pasją innych. Przygodę trenerską zacząłem od członków rodziny i kręgu znajomych, którzy zauważyli, że mam świetny kontakt z dziećmi, dużo cierpliwości i radości z przebywania z innymi na basenie. To oni namówili mnie, bym poważniej zajął się tym, co uwielbiam robić – zarażaniem pasją do pływania! A oczywistym jest, że zarazić może tylko osoba szczerze kochająca sport i umiejąca w sposób bezstresowy, połączony z zabawą zdobyć najpierw podstawowe umiejętności, by później je z zapałem doskonalić.
Ze mną Wy i Wasze pociechy mogą się czuć bezpiecznie – jestem ratownikiem WOPR w służbie czynnej, ukończyłem także kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Możecie być pewni, że żadna sytuacja mnie nie zaskoczy!
Zapraszam na lekcje dzieci i dorosłych! 🙂
Don’t worry if you don’t speak Polish – I speak English fluently 🙂

PiotrCześć, mam na imię Piotr. Jestem instruktorem z 10-letnim doświadczeniem w nauce i doskonaleniu pływania dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Nauka pływania to moja pasja co widać po moim zaangażowaniu w pracę. Cechują mnie: cierpliwość w podejściu do uczniów, kreatywność w nauce oraz umiejętność doboru właściwej metodologii.

GrzegorzGrzegorz Bazyli Majer. Pływanie – moja wielka pasja. Dzielę ją ze wszystkimi moimi uczniami. Nie ma dla mnie większej radości i szczęścia kiedy widzę pierwsze efekty swojej pracy – szczególnie u najmłodszych pływaków – to uczucie wolności kiedy sami się zanurzają, nurkują, pływają…
Na co dzień związany jestem z pływalnią „Wodnik 2000” w Grodzisku Mazowieckim, gdzie prowadzę zajęcia z niemowlakami, dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i dorosłymi.
Jestem trenerem pływania II klasy, czynnym ratownikiem WOPR, trenerem w UKS „Sparta” Grodzisk Mazowiecki, członkiem Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, wielkim miłośnikiem nauczania wg koncepcji Halliwick.

AdrianAdrian Pietrzak
Ukończyłem studia magisterskie, kierunek wychowanie fizyczne, na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie ze specjalizacją z pływania, gimnastyki korekcyjnej oraz lekkoatletyki. Pracując z dziećmi i młodzieżą stawiam na indywidualne podejście, dyscyplinę oraz staram się przekonywać o korzyściach płynących z aktywności fizycznej i systematycznej pracy. Jestem ratownikiem na grodziskiej pływalni od blisko dziesięciu lat. Trenuję bieganie długodystansowe oraz reprezentuję klub UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki we wrotkarstwie szybkim.