OFERTA PRACY – pracownik obsługi obiektu poszukiwany!

📢 OFERTA PRACY‼️ Do zespołu Pływalni Miejskiej Wodnik 2000 poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik obsługi obiektu 🧽🪣🧴

✅ Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@grodzisksport.pl. Dokumenty można składać również osobiście w sekretariacie OSiR w budynku Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Sportowej 29 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Dołącz do nas – to właśnie na Ciebie czekamy! 🖐🏻

OFERTA PRACY – pracownik obsługi obiektu poszukiwany!

📢 OFERTA PRACY‼️ Do zespołu Grodziskiej Hali Sportowej poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik obsługi obiektu 🛠🔑🔩

✅ Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@grodzisksport.pl. Dokumenty można składać również osobiście w sekretariacie OSiR w budynku Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS przy ul. Sportowej 29 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Dołącz do nas – to właśnie na Ciebie czekamy! 🖐🏻

Grodziska Szabla: VII Memoriał Jerzego Pawłowskiego – 18.05.2024 r., Hala Widowiskowo-Sportowa CAiIS

Wraz z Grodziskim Klubem Szermierczym zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Szermierczy Grodziska Szabla 2024 – VII Memoriał Jerzego Pawłowskiego, który odbędzie się już w sobotę 18.05 w naszej Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS w Grodzisku Mazowieckim! 🤺🏆

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli gościć w naszym obiekcie to niezwykłe wydarzenie o randze europejskiej, będące częścią U14 European Circuit i wspierane przez Polski Związek Szermierczy. Wyniki Turnieju będą zaliczane do krajowej klasyfikacji w kategoriach U14 i U12.

Plan wydarzenia:
🕚 11.00 – uroczyste otwarcie turnieju
🤺 11.10 – rozpoczęcie walk grupowych w kategorii U14 chłopców
🤺 12.10 – rozpoczęcie walk grupowych w kategorii U14 dziewcząt
🤺 14.00 – rozpoczęcie turnieju w kategorii U12 (dziewczynki i chłopcy)
🎉 Ok. 18.00 – Gala Finałowa w kategoriach U14 i U12

Serdecznie zapraszamy! 🤺🎉

WordPress PopUp Plugin