Treningi personalne w naszej siłowni

Marzą Ci się treningi personalne i program treningowy, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele? Nasi trenerzy czekają na Ciebie! 🏋🏻‍♀️🏋🏼

Zapraszamy do naszej siłowni w Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS w Grodzisku Mazowieckim, gdzie do Twojej dyspozycji są:

🔥 GABRYSIA – trenerka personalna, instruktorka zajęć grupowych, dietetyk; podczas sesji treningowych skupia się zarówno na poprawie kondycji fizycznej, jak i uwzględnianiu aspektów psychodietetyki, czyli świadomego łączenia aspektów psychicznych z nawykami żywieniowymi.

🔥 MATEUSZ – trener personalny, pasjonat sportu; w swojej pracy kładzie nacisk na skuteczność treningów, utrzymywanie zdrowego stylu życia, budowanie sylwetki i poprawę samooceny podopiecznych. Zawsze komponuje indywidualny zestaw ćwiczeń dobrany do konkretnych potrzeb Klienta.

🔥 CZAREK – trener personalny, trener boxu i kickboxingu; siłownia to jego drugi dom już od 7 lat. Towarzyszy mu zawsze indywidualne i holistyczne podejście do Klientów, którym pomaga osiągać wyznaczone cele. Motywuje i wspiera w budowaniu masy mięśniowej, utrzymywaniu zdrowego stylu życia oraz redukcji zbędnych kilogramów.

🔥 DANIEL – trener personalny, instruktor kulturystyki i gimnastyki korekcyjnej oraz (prawie) trener motoryczny. W pracę z podopiecznymi wkłada ogrom pasji i serca. Kieruje się zawsze profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem, dbając jednocześnie o uśmiech i dobrą atmosferę podczas treningów.

🔺Brzmi dobrze? No jasne! A oto nasz cennik zajęć personalnych:
🔘 1 zajęcia – 100 zł
🔘 pakiet 4 zajęć – 360 zł
🔘 pakiet 8 zajęć – 640 zł

💳 Oprócz zajęć personalnych należy każdorazowo wykupić bilet wstępu na siłownię zgodnie z cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej: https://caiis.grodzisksport.pl/silownia/

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 511 968 797! 💪🏻

WordPress PopUp Plugin