Wyniki Pływackich Mistrzostw Grodziska Mazowieckiego pod patronatem Prezesa UKS Sparta Pawła Pieniążka

W ostatnią niedzielę 28 maja 2023 roku odbyły się Pływackie Mistrzostwa Grodziska Mazowieckiego z okazji Dnia Dziecka pod patronatem Prezesa UKS Sparta Pawła Pieniążka.

Do rywalizacji zaprosiliśmy dzieci z rocznika 2015 i młodszych, a najstarszymi uczestniczkami i uczestnikami zawodów byli uczniowie ósmych klas szkół podstawowych.

Byliśmy bardzo zadowoleni, że tak wiele pływaczek i pływaków – szczególni tych najmłodszych – przybyło na naszą imprezę. Rywalizowali oni na dystansie 25 m stylem dowolnym i grzbietowym. Konkurencje wywołały wiele emocji zarówno wśród zawodniczek i zawodników, jak i wśród rodziców, którzy licznie przybyli dopingować swoje pociechy. Dla wielu z Was były to pierwsze zawody – tym bardziej serdecznie gratulujemy!!!

Dzieci starsze rywalizowały na dystansie 50 m, w trzech konkurencjach: stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym. Tutaj rywalizacja również była bardzo zacięta – nie zabrakło łez szczęścia i łez smutku… Niestety podium to miejsce tylko dla trzech najszybszych osób. Cieszymy się, że wzięliście udział w naszych zawodach – porażka często motywuje Was do jeszcze intensywniejszej pracy podczas treningów.

Dziękujemy Panu Prezesowi Pawłowi Pieniążkowi i Radnemu Panu Tomaszowi Suchożebrskiemu za wsparcie i wręczenie medali i dyplomów.

Bardzo dziękujemy sponsorowi – WKD oraz wolontariuszom – zawodnikom sekcji pływackiej UKS Sparta za pomoc w organizacji zawodów, dziękujemy również Rodzicom za wspaniały doping.

Sportowo pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne zawody!!!

Szczegółowe wyniki Mistrzostw znajdują się tutaj.

WordPress PopUp Plugin