Już dziś mecz Ćwierćfinałowy tenisistów Bogorii w Pucharze Europy przy ul. Westfala!

2023-02-10 Dartom Bogoria vs. Polski Cukier Gwiazda

Po zwycięskim hicie LOTTO Superligi z Dekorglassem Działdowo przed naszymi gladiatorami kolejne bardzo trudne wyzwanie. Tym razem o jeszcze większym gatunku w ćwierćfinale Pucharu Europy z LOTTO Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz. Początek meczu 10.02.2023 r. w Grodziskiej Hali Sportowej przy ulicy Westfala 3a o godzinie 16:30. Mecz transmitowany będzie na żywo w telewizji TVP Sport.

Pierwszy mecz w Bydgoszczy podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego wygrali 3:2. Aby awansować do półfinału prestiżowych rozgrywek Bogoria musi wygrać mecz, albo ulec 2:3 i zwyciężyć w dogrywce. W niej każdy z trzech zawodników drużyny rozgrywa po jednym secie. Fani Bogorii liczą, że nie dojdzie do dogrywki i nasi zawodnicy zwyciężą w piątek przy Westfala. We wtorek widzieliśmy świetną formę naszych liderów Panagiotisa Gionisa i Marka Badowskiego. Szczególnie kapitan Bogorii rozegrał kapitalny pojedynek przeciwko Jonathanowi Grothowi i pokonał byłego Mistrza Europy w deblu 2:0 w setach. Wypoczęty do rywalizacji przystąpi również Miłosz Redzimski, który również notuje świetny sezon.

Rywale z Bydgoszczy do meczu prawdopodobnie przystąpią w takim samym składzie jak w pierwszym meczu: Vladislav Ursu, Carlos Caballero i Artur Grela. Kluczem do sukcesu może być pokonanie leworęcznego Ursu, który jest liderem Gwiazdy. We wtorek fani Bogorii stworzyli niesamowity spektakl na trybunach. Również w piątkowe popołudnie tenisiści Bogorii bardzo liczą na ich wsparcie. Dlatego zapraszamy wszystkich ze znajomymi i rodzinami do wspólnego dopingowania. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy mogli się cieszyć z awansu do półfinału Pucharu Europy, w którym czeka już właśnie Dekorglass Działdowo. Wstęp bezpłatny!