Mecz LOTTO Superligi w tenisie stołowym

Dartom Bogoria vs. Fibrain KU AZS Politechnika

Grodziscy tenisiści stołowi zagrają w niedzielę przy ul. Westfala!

Długo fani Bogorii czekali na mecz swojej drużyny w rozgrywkach LOTTO Superligi. Do tej pory Grodziscy tenisiści rywalizowali wyłącznie na wyjeździe. W dziewiątym meczu ligowym wreszcie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zagrają przy Westfala 3a. 20 listopada ich rywalem będzie AZS Politechnika Rzeszów. Początek meczu o godzinie 16.

Rywalizacją z Politechniką nasi zawodnicy zakończą maraton gier w tym tygodniu. We wtorek starciem z HB Ostrov Havlickuv Brod zainaugurowali zmagania w Lidze Mistrzów. W czwartek z kolei na wyjeździe zagramy kolejny mecz Superligi z bytomską TTS Petralaną. Po siedmiu kolejkach ligowych Bogoria plasuje się na bardzo wysokim trzecim miejscu z minimalną stratą punktową do liderującej ekipy Dekorglassu Działdowo.

Cel spotkania z AZS Politechniką Rzeszów jest tylko jeden, zwycięstwo za trzy punkty. Wszyscy nasi zawodnicy w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze. Miłosz Redzimski i Michał Gawlas, każdego dnia są lepsi i już są wstanie pokonywać najlepszych zawodników LOTTO Superligi. Panos zapomniał już o urazie Achillesa i cały czas zachwyca nas świetnymi akcjami. A w obwodzie jest również Jang Seongil, który ma bardzo wysokie umiejętności. Do tego Tomasz Redzimski zawsze podkreśla, że przy Westfala czują się doskonale i gra przed własnymi kibicami ich uskrzydla.

W niedzielę o godzinie 16 liczymy na waszą obecność i doping w pierwszym meczu Bogorii sezonu 2022/2023 na Westfala. Hala pięknie prezentuje się po remoncie i sprzyja komfortowemu oglądaniu tenisa stołowego na najwyższym poziomie.

WordPress PopUp Plugin