KOMUNIKAT W SPRAWIE OTWARCIA PŁYWALNI

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 X 2020 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii udostępniamy Pływalnię Miejską dla naszych klientów, korzystających z zajęć organizowanych przez OSiR i prowadzonych przez pracowników basenu od dnia 19 X 2020 r. Uczniowie, korzystający z pływalni w ramach zajęć szkolnych, będą mogli wznowić swoje lekcje od wtorku 20 X 2020 roku.
Z lekcji będą mogły korzystać osoby, które widnieją na naszych listach oraz w zeszytach instruktorów. Zakres prowadzonych zajęć obejmuje:

  • uczniowie szkół w ramach zajęć szkolnych
  • grupowe zajęcia nauki i doskonalenia pływania dzieci
  • grupowe zajęcia nauki i doskonalenia pływania osób dorosłych
  • indywidualne lekcje nauki i doskonalenia pływania oraz zajęcia medyczne
  • zajęcia Aqua Fitness
  • niedzielne zajęcia z najmłodszymi
  • treningi sekcji pływackich UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Do czasu odwołania ograniczeń, z basenu bezwzględnie nie będą mogli korzystać klienci indywidualni. Strefa relaksu zostaje zamknięta, zjeżdżalnia oraz jacuzzi również.
Dopełnimy wszelkich starań, aby wszyscy klienci czuli się u nas bezpiecznie. Nasi pracownicy stosują się do zasady DDM (Dystans, Dezynfekcja, Maseczka). Prosimy Państwa o to samo. Przestrzegając tych zaleceń jesteśmy w stanie ograniczyć ryzyko przenoszenia się sars cov-2 do minimum. Jednocześnie apelujemy, aby wszystkie osoby przekraczające próg naszej pływalni były zdrowe.
Zmieniamy godziny otwarcia basenu. Dostosowane będą ściśle do naszych zajęć. Od poniedziałku do piątku będziemy pracować w godzinach 8:00-22:00, soboty i niedziele 8:00-15:00