Dwa mecze Dartom Bogorii dzień po dniu

Początek grudnia zapowiada się bardzo interesująco dla kibiców grodziskiej drużyny. 5 i 6 grudnia nasz zespół zagra spotkanie w LOTTO Superlidze oraz Lidze Mistrzów. Oba starcia zostaną rozegrane o godzinie 18.

We wspomnianej LOTTO Superlidze przeciwnikiem naszego zespołu będzie ASTS Olimpia Grudziądz. Po ośmiu spotkaniach ligowych drużyna Tomasza Redzimskiego znajduje się na czele ligowej tabeli, mając tyle samo punktów co drugi Dekorglass Działdowo. Ekipa z Grudziądza z kolei plasuje się ósmym miejscu z dorobkiem dziewięciu punktów. Jeszcze nie tak dawno z Olimpią rywalizowaliśmy w finałach Superligi, dziś to drużyna oparta na młodych zawodnikach walcząca o utrzymanie. Dartom Bogoria będzie faworytem tego starcia, tym bardziej, że we własnej hali przy Westfala 3a w LOTTO Superlidze nie poniosła porażki od prawie dwóch lat.

Dzień po meczu z Olimpią do Grodziska Mazowieckiego przyjedzie Portugalski zespół GDCS Juncal. Mimo, że Bogoria ma zapewniony awans do ćwierćfinału elitarnej Champions League walczy o pierwsze miejsce w grupie z FC Saarbrucken TT. Miejsce, które da łatwiejszego przeciwnika w rywalizacji o awans do czwórki najlepszych drużyn w Europie. Aby tak się stało Marek, Pavel i Panos muszą pokonać zespół z Azorów, który przyjedzie do Grodziska Mazowieckiego i zagra bez żadnej presji.

Organizatorzy spotkania mają zaplanowane dla kibiców kilka niespodzianek. Szczególnie dla dzieci, które mogą liczyć na mikołajkowe upominki. Dlatego warto być z Dartom Bogorią 5 i 6 grudnia i cieszyć się ze sportowego widowiska w miłej i przyjaznej atmosferze.