Komunikat w sprawie akcji strajkowej w placówkach oświatowych

W związku z tym, że nie zostało osiągnięte porozumienie między stroną rządową i związkami zawodowymi, od 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się bezterminowy strajk. Liczba nauczycieli grodziskich szkół i przedszkoli deklarujących udział w strajku uniemożliwia funkcjonowanie placówek poprzez zapewnienie właściwej opieki nad uczniami/dziećmi.Wszystkie placówki oświatowe prowadzone przez gminę Grodzisk Mazowiecki przystąpią do akcji strajkowej.

Na czas trwania akcji protestacyjnej w publicznych jednostkach na terenie naszej Gminy przygotowano specjalną ofertę skierowaną do dzieci od 7 roku życia. Zajęcia odbywać się będą w obiektach m.in. Biblioteki Publicznej, Ośrodka Kultury, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz wybranych świetlice wiejskie i miejskie.

Szczegóły dotyczące oferty, zapisów na zajęcia oraz bazy dostępnych obiektów znajdziecie Państwo stronach poszczególnych jednostek oraz naszej Gminy.

Dodatkowo sobotę (06.04) w godzinach 10:00-18:00 zorganizowany zostanie specjalny punkt informacyjny w Centrum Kultury (w impresariacie), w którym będą udzielane informacje na temat planowanych zajęć.

Jeżeli możliwe będzie przywrócenie właściwego funkcjonowania placówek, niezwłocznie o tym Państwa poinformujemy.

Zajęcia oferowane przez Ośrodek Kultury, Mediatekę i świetlice

Zajęcia oferowane przez Bibliotekę Publiczną i Pawilon Kultury

Zajęcia oferowane przez obiekty sportowe na terenie gminy