Młodzież (2003 – 2005)

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PSZS – ROK SZKOLNY 2018/2019
MŁODZIEŻ (Rocznik 2003-2005)
         
LP. NAZWA ZAWODÓW TERMIN MIEJSCE UDZIAŁ
1 Sztafetowe biegi przełajowe 25.09.2018,
godz. 9:00
Międzyborów 1.    SP 5 Grodzisk Maz.
2.    SP 1 Podkowa Leśna
3.    SP 2 Podkowa Leśna
4.    SP 2 Milanówek
5.    SP 3 Milanówek
6.    SSP MTE Milanówek
7.    Gim Jaktorów
8. SP Międzyborów
2 Piłka nożna dziewcząt 08.10.2018,
godz. 9:00
Stadion Miejski, al. Mokronoskich 4, Grodzisk Maz. 1.    SP 5 Grodzisk Maz.
2.    SP 6 Grodzisk Maz.
3.    SP 1 Podkowa Leśna
4.    SP 2 Milanówek
5. SP Międzyborów
3 Piłka nożna chłopców 11.10.2018,
godz. 9:00
Stadion Miejski, al. Mokronoskich 4, Grodzisk Maz. 1.    SP 1 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Grodzisk Maz.
3.    SP 4 Grodzisk Maz.
4.    SP 5 Grodzisk Maz.
5.    SP 6 Grodzisk Maz.
6.    SP 1 Podkowa Leśna
7.    SP 2 Podkowa Leśna
8.    SP 2 Milanówek
9.    SP 3 Milanówek
10. ISSP 18 Milanówek
11. SSP MTE Milanówek
12. Gim Jaktorów
13. SP Międzyborów
4 Indywidualne biegi przełajowe 16.10.2018,
godz. 9:00
Międzyborów 1.    SP 5 Grodzisk Maz.
2.    SP 6 Grodzisk Maz.
3.    SP 2 Podkowa Leśna
4.    SP 2 Milanówek
5.    SP 3 Milanówek
6.    SSP MTE Milanówek
7.    SP Adamowizna
8.    SP Józefina
9.    Gim Jaktorów
10. SP Międzyborów
5 Koszykówka chłopców 09.11.2018,
godz. 9:00
Grodziska Hala Sportowa, ul. Westfala 3a, Grodzisk Maz. 1.    SP 1 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 6 Grodzisk Maz.
5.    SP 1 Podkowa Leśna
6.    SP 2 Podkowa Leśna
7.    SP 2 Milanówek
8. SP Adamowizna
9. SP Józefina
6 Koszykówka dziewcząt 13.11.2018,
godz. 9:00
Grodziska Hala Sportowa, ul. Westfala 3a, Grodzisk Maz. 1.    SP 2 Grodzisk Maz.
2.    SP 4 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 6 Grodzisk Maz.
5.    SP 1 Podkowa Leśna
6.    SP 2 Podkowa Leśna
7.    SP 2 Milanówek
8.    SP 3 Milanówek
9.    SP Józefina
10. SP Międzyborów
7 Badminton dziewcząt 20.11.2018,
godz. 9:00
Strefa Ruchu, ul. Młodości 6, Książenice 1.    SP 4 Grodzisk Maz.
2.    SP 5 Grodzisk Maz.
3.    SP 1 Podkowa Leśna
4.    SP 2 Podkowa Leśna
5.    Gim Jaktorów
6. SP Międzyborów
8 Badminton chłopców 20.11.2018,
godz. 9:00
Strefa Ruchu, ul. Młodości 6, Książenice 1.    SP 4 Grodzisk Maz.
2.    SP 5 Grodzisk Maz.
3.    SP 1 Podkowa Leśna
4.    SP 2 Podkowa Leśna
5.    SP 2 Milanówek
6.    Gim Jaktorów
7. SP Międzyborów
9 Tenis stołowy chłopców 30.11.2018,
godz. 9:30
Stare Kino „Wolność”, ul. Kilińskiego 11, Grodzisk Maz. 1.    SP 1 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Grodzisk Maz.
3.    SP 4 Grodzisk Maz.
4.    SP 5 Grodzisk Maz.
5.    SP 6 Grodzisk Maz.
6.    SP 2 Podkowa Leśna
7.    ISSP 18 Milanówek
8.    SSP MTE Milanówek
10 Tenis stołowy dziewcząt 28.11.2018,

godz. 9:00

SP Jaktorów 1.    SP 2 Grodzisk Maz.
2.    SP 4 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 6 Grodzisk Maz.
5.    SP 2 Podkowa Leśna
6.    SSP MTE Milanówek
7.    Gim Jaktorów
11 Piłka siatkowa dziewcząt 14.12.2018,

godz. 9:00

SP Międzyborów 1.    SP 1 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 6 Grodzisk Maz.
5.    SP 1 Podkowa Leśna
6.    SP 2 Milanówek
7.    SP 3 Milanówek
8.    SP Józefina
9. SP Międzyborów
12 Piłka siatkowa chłopców 18.12.2018,

godz. 9:00

SP Międzyborów 1.    SP 1 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 6 Grodzisk Maz.
5.    SP 2 Milanówek
6.    SP 3 Milanówek
7.    SP Adamowizna
8. SP Międzyborów
13 Pływanie drużynowe dz i chł 09.01.2019,

godz. 9:00

Pływalnia Miejska „Wodnik 2000”, ul. Montwiłła 41, Grodzisk Maz. 1.    SP 4 Grodzisk Maz.
2.    SP 5 Grodzisk Maz.
3.    SP 6 Grodzisk Maz.
4.    SP 2 Milanówek
5.    SSP MTE Milanówek
6. SP Międzyborów
14 Unihokej dziewcząt 17.01.2019,
godz. 9:00
SP Józefina 1.    SP 5 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Milanówek
3.    SP 3 Milanówek
4.    SP Józefina
5. SP Międzyborów
15 Unihokej chłopców 18.01.2019,
godz. 9:00
SP Józefina 1.    SP 5 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Milanówek
3.    SP 3 Milanówek
4.    SSP MTE Milanówek
5.    SP Józefina
6. SP Międzyborów
16 Piłka ręczna chłopców 27.02.2019,
godz. 9:00
SP Podkowa Leśna 1.    SP 1 Grodzisk Maz.
2.    SP 2 Grodzisk Maz.
3.    SP 4 Grodzisk Maz.
4.    SP 5 Grodzisk Maz.
5.    SP 6 Grodzisk Maz.
6.    SP 1 Podkowa Leśna
7.    SP 2 Podkowa Leśna
8.    SP 2 Milanówek
9.    SP 3 Milanówek
10. SP Adamowizna
11. SP Józefina
12. Gim Jaktorów
13. SP Międzyborów
17 Piłka ręczna dziewcząt 01.03.2019,
godz. 9:00
SP Jaktorów 1.    SP 2 Grodzisk Maz.
2.    SP 4 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 6 Grodzisk Maz.
5.    SP 1 Podkowa Leśna
6.    SP 2 Podkowa Leśna
7.    SP 2 Milanówek
8.    SP 3 Milanówek
9.    SP Józefina
10. Gim Jaktorów
11. SP Międzyborów
18 Lekkoatletyka – rocznik 2004-2005 10.05.2019,
godz. 9:00
SP Międzyborów 1.    SP 2 Grodzisk Maz.
2.    SP 4 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 6 Grodzisk Maz.
5.    SP 2 Podkowa Leśna
6.    SP 2 Milanówek
7.    SP 3 Milanówek
8.    ISSP 18 Milanówek
9.    SSP MTE Milanówek
10. SP Józefina
11. Gim Jaktorów
12. SP Międzyborów
19 Lekkoatletyka – rocznik 2003 13.05.2019,
godz. 9:00
SP Międzyborów 1.    SP 2 Grodzisk Maz.
2.    SP 4 Grodzisk Maz.
3.    SP 5 Grodzisk Maz.
4.    SP 2 Podkowa Leśna
5.    SP 2 Milanówek
6.    SP 3 Milanówek
7.    SSP MTE Milanówek
8.    Gim Jaktorów
9. SP Międzyborów