Dzieci (2006 i młodsi)

KALENDARZ IMPREZ SPORTOWYCH PSZS – ROK SZKOLNY 2018/2019
DZIECI (rocznik 2006 i młodsi)
LP. NAZWA ZAWODÓW TERMIN MIEJSCE UDZIAŁ
1 Sztafetowe biegi przełajowe 25.09.2018,
godz. 10:00
Międzyborów 1.       SP 6 Grodzisk Maz.
2.       SP 2 Milanówek
3.       SP 3 Milanówek
4.       SSP MTE Milanówek
5.       SP 1 Podkowa Leśna
6.       SP 2 Podkowa Leśna
7.       SP Jaktorów
8.       SP Józefina
9. SP Międzyborów
2 Indywidualne biegi przełajowe 16.10.2018,
godz. 10:00
Międzyborów 1.       SP 6 Grodzisk Maz.
2.       SP Adamowizna
3.       SP Józefina
4.       SP 2 Milanówek
5.       SP 3 Milanówek
6.       SSP MTE Milanówek
7.       SP Jaktorów
8.       SP 2 Podkowa Leśna
9. SP Międzyborów
3 Koszykówka dziewcząt 06.11.2018,
godz. 9:00
SP Podkowa Leśna 1.       SP 2 Grodzisk Maz.
2.       SP 4 Grodzisk Maz.
3.       SP 6 Grodzisk Maz.
4.       SP 1 Podkowa Leśna
5       SP 3 Milanówek
4 Koszykówka chłopców 07.11.2018,
godz. 9:00
SP Podkowa Leśna 1.       SP 1 Grodzisk Maz.
2.       SP 2 Grodzisk Maz.
3.       SP 4 Grodzisk Maz.
4.       SP 1 Podkowa Leśna
5.       SP Józefina
6.       SP 1 Milanówek
7.       SP 3 Milanówek
8. SP Książenice
5 Badminton dziewcząt 19.11.2018,
godz. 9:00
Strefa Ruchu, ul. Młodości 6, Książenice 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 1 Podkowa Leśna
3.       SP 2 Podkowa Leśna
4. SP Książenice
5. SP Międzyborów
6 Badminton chłopców 19.11.2018,
godz. 9:00
Strefa Ruchu, ul. Młodości 6, Książenice 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 1 Podkowa Leśna
3.       SP 2 Podkowa Leśna
4. SP Książenice
5. SP Międzyborów
7 Tenis stołowy dziewcząt 05.12.2018,
godz. 9:00
SP Jaktorów 1.       SP 1 Grodzisk Maz.
2.       SP 2 Grodzisk Maz.
3.       SP 6 Grodzisk Maz.
4.       SP Józefina
5.       SSP MTE Milanówek
6.       SP Jaktorów
7.       SP 2 Podkowa Leśna
8. SP Książenice
8 Tenis stołowy chłopców 06.12.2018,
godz. 9:00
Stare Kino „Wolność”, ul. Kilińskiego 11, Grodzisk Maz. 1.       SP 2 Grodzisk Maz.
2.       SP 4 Grodzisk Maz.
3.       ISSP 18 Milanówek
4.       SP Józefina
5.       SSP MTE Milanówek
6.       SP Jaktorów
7.       SP 2 Podkowa Leśna
8. SP Książenice
9 Pływanie drużynowe dz i chł 09.01.2019,
godz. 10:00
Pływalnia Miejska „Wodnik 2000”, ul. Montwiłła 41, Grodzisk Maz. 1.       SP 1 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 2 Milanówek
4.       SSP MTE Milanówek
5.  SP Książenice
6. SP Międzyborów
10 Unihokej dziewcząt 15.01.2019,
godz. 9:00
SP Józefina 1.       SP Józefina
2.       SP 2 Milanówek
3.       SP 3 Milanówek
4. SP Książenice
5. SP Międzyborów
11 Unihokej chłopców 16.01.2019,
godz. 9:00
SP Józefina 1.       SP Józefina
2.       SP 1 Milanówek
3.       SP 2 Milanówek
4.       SP 3 Milanówek
5. SP Książenice
6. SP Międzyborów
12 Piłka siatkowa dziewcząt 22.01.2019,
godz. 9:00
SP Międzyborów 1.       SP 2 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       SP Adamowizna
5.       SP 3 Milanówek
6. SP Książenice
7. SP Międzyborów
13 Piłka siatkowa chłopców 25.01.2019,
godz. 9:00
SP Międzyborów 1.       SP 6 Grodzisk Maz.
2.       SP Baranów
3.       SP 1 Milanówek
4.       SP 3 Milanówek
5. SP Książenice
6. SP Międzyborów
14 Piłka ręczna dziewcząt 19.02.2019,
godz. 9:00
SP Jaktorów 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       SP Józefina
5.       SP 3 Milanówek
6.       SSP MTE Milanówek
7.       SP Jaktorów
8.       SP 2 Podkowa Leśna
9. SP Książenice
10. SP Międzyborów
15 Piłka ręczna chłopców 20.02.2019,
godz. 9:00
SP Podkowa Leśna 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       SP Józefina
5.       SP 1 Milanówek
6.       SP 2 Milanówek
7.       SP 3 Milanówek
8.       SP Jaktorów
9.       SP 2 Podkowa Leśna
10. SP Książenice
11. SP Międzyborów
16 Piłka nożna chłopców 01.04.2019,
godz. 9:00
Stadion Miejski, al. Mokronoskich 4, Grodzisk Maz. 1.       SP 2 Grodzisk Maz.
2.       SP 4 Grodzisk Maz.
3.       SP 6 Grodzisk Maz.
4.       SP 1 Podkowa Leśna
5.       ISSP 18 Milanówek
6.       SP Adamowizna
7.       SP Baranów
8.       SP Józefina
9.       SP 1 Milanówek
10.   SP 2 Milanówek
11.   SP 3 Milanówek
12.   SSP MTE Milanówek
13.   SP Jaktorów
14.   SP 2 Podkowa Leśna
15. SP Książenice
16. SP Międzyborów
17 Piłka nożna dziewcząt 02.04.2019,
godz. 9:00
Stadion Miejski, al. Mokronoskich 4, Grodzisk Maz. 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       ISSP 18 Milanówek
5.       SP Józefina
6.       SP 2 Milanówek
7.       SP 3 Milanówek
8.       SP Jaktorów
9.       SP 2 Podkowa Leśna
10. SP Izdebno Kościelne
11. SP Książenice
12. SP Międzyborów
18 Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt 08.05.2019,
godz. 9:00
SP Międzyborów 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       SP Józefina
5.       SP 2 Milanówek
6.       SP 3 Milanówek
7.       SSP MTE Milanówek
8.       SP Jaktorów
9.       SP 2 Podkowa Leśna
10. SP Książenice
11. SP Międzyborów
19 Czwórbój lekkoatletyczny chłopców 08.05.2019,
godz. 9:00
SP Międzyborów 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       SP Józefina
5.       SP 1 Milanówek
6.       SP 2 Milanówek
7.       SP 3 Milanówek
8.       SSP MTE Milanówek
9.       SP Jaktorów
10.   SP 2 Podkowa Leśna
11. SP Książenice
12. SP Międzyborów
20 Dwa ognie dziewcząt 06.06.2019,
godz. 9:00
SP Jaktorów 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       ISSP 18 Milanówek
5.       SP Adamowizna
6.       SP Józefina
7.       SP 2 Milanówek
8.       SP 3 Milanówek
9.       SSP MTE Milanówek
10.   SP Jaktorów
11.   SP 2 Podkowa Leśna
12. SP Książenice
13. SP Międzyborów
21 Dwa ognie chłopców 07.06.2019,
godz. 9:00
SP 2 Milanówek 1.       SP 4 Grodzisk Maz.
2.       SP 6 Grodzisk Maz.
3.       SP 1 Podkowa Leśna
4.       SP Adamowizna
5.       SP Józefina
6.       SP 1 Milanówek
7.       SP 2 Milanówek
8.       SP 3 Milanówek
9.       SSP MTE Milanówek
10.   SP Jaktorów
11.   SP 2 Podkowa Leśna
12. SP Książenice
13. SP Międzyborów